Czas i koszty dostawy
KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY
 
Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane poniżej oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.Towary zakupione w Sklepie dostarczane są w zależności od tego jaką metodę dostawy wybrał Kupujący:Za pośrednictwem firmy kurierskiej
Do paczkomatów InPost
Termin realizacji zamówienia wskazany jest w Sklepie.
 
W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
 
4.1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
 
4.2. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
 
4.3. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
 
Koszty transportu dla poszczególnych form dostawy:
 
 - przesyłka kurierska - 16 zł
 
 - przesyłka kurierska (pobranie) - 18,5 zł
 
 - paczkomaty - 12zł
 
Czas dostawy przesyłki od momentu nadania:
 
 - przesyłka kurierska zazwyczaj na następny dzień roboczy 
 
 - paczkomaty zazwyczaj 1-2 dni robocze.
 
Rzeczywisty czas realizacji zamówienia to czas zdefiniowany na karcie produktu ("Wysyłka w") plus czas dostawy przesyłki w zależności o formy dostawy.W przypadku zamówienia o łącznej wartości powyżej 350 zł koszty transportu ponosi Sprzedawca.
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl